Stressist vabanemise harjutused aitavad sul südamerütmi muuta selliseks, mis vastab stressivabale seisule. Selleks, et saada harjutuseks õige rütm ja näha koheselt ka tulemust on vajalik tagasiside. emWave2 on uus mobiilne seade, mis aitab sind selle juures.

Seade on väiksem ja kergem kui mobiiltelefon ja seda saad kõikjal endaga kaasas kanda. Selle abil on mugav stressi vähendada, tasakaalustada emotsioone ja suurendada töövõimet just siis kui seda vaja on. Seadme värvilised LED lambid ja erinevad audiosignaalid annavad kiiret tagasisidet stressi maandamise harjutuste edenemisest.

Seade salvestab harjutuste tulemused ja neid on võimalik siis hiljem arvutiekraanil vastava tarkvaraga analüüsida.

emWave2 on lihtne kasutada. Selleks tuleb üks sõrm asetada seadme sensorväljale või ühendada kõrvasensor juhtmega seadme külge. Kui seade on leidnud üles südame pulsi hakkab seade ette ütlema soovitatavat hingamisrütmi millega saab südame rütmi viia stressivabasse seisu. Harjutuste tulemust näeb koheselt seadme indikaatoritelt aga andmed salvestatakse ka seadme mällu, mida saab hiljem analüüsida kas PC või Mac arvutil seadmega kaasasoleva programmi abil.

Harjutada võib ka siis kui hetkel stressi ei ole. Mõned minutid päevas harjutamist treenivad sind ja muudavad sinu vastupanuvõimet stressile.

emWave2 on välja töötatud HeartMath Instituudis 18 aastase uurimustöö tulemusena. Need uuringud käsitlevad südame, aju, stressi ja emotsioonide omavahelisi suhteid. Kasutades neid uuringuid on saadud valmis seadmega, mis on üksiti nii innovatiivne kui ka praktiline.

emWave2 andmed ja komplekt:

Pakend sisaldab:

emWave2 seadme parameetrid:

OSTA KOHE! emWave2 hind on 243 € (sisaldab käibemaksu ja kohaletoimetamist Eesti piires)

Tellimiseks saada ostusoov koos oma andmetega info [at] gemba.ee või helista 512 5136

Vaata ka veidi lisainfot stressi kohta  siit