Meil igalühel on tekkinud mingil eluetapil küsimus – mis on minu suur eesmärk mida ma siin ilmas teen? Sellest on kirjutatud palju raamatuid ja on olemas lugematul hulgal õpetusi, kuidas seda sihti seada. Sageli jäävad aga kõik need tarkused teoreetiliseks ja kasutuks. Põhjus on selles, et oma eesmärkide seadmisel on inimene jäetud üksi.

Ma aitan siin sellest kitsaskohast üle saada ja pakun ennast kuulajaks igaleühele, kes tahab oma personaalseid eesmärke seades seda kellegagi jagada.

Lisaks annan igale rändajale abiks visuaalse abimehe – eesmärkide seadmise vihiku. See vihik on üles ehitatud selliselt, et me vaatame selle koos samm-sammult läbi ja arutame piltide abil tekkinud jutustust võimalikest sihtidest. Arutelus tekib tõdemus.

Planeerimise abimees on loodud firma Grove poolt ja koosneb graafilistest lehtedest koos õpetustega. See sisaldab seitset graafilist lehte – mudelit. Planeerimine läbib etappe minevikust, olevikust ja keskendub tulevikule.  See Visual Planning System™” aitab sind: